Wie zijn we?

v.l.n.r. Iris Daalder, Maaike van Steenis, Iris Kensenhuis, Moreen Beentjes, Marloes Reus, Marlies Oele, Lineke Burghout en Mirjam Terpstra. Fotocredits: Anne Lakeman

De bureaumedewerkers van de NAPK werken deels thuis en zijn daardoor niet altijd bereikbaar via onderstaande doorkiesnummers. Ze zijn wel goed bereikbaar via e-mail. Wanneer de voicemail staat ingeschakeld op het algemene nummer 020 – 751 70 10 kan een boodschap worden achtergelaten (naam, telefoonnummer en naam van degene die je zou willen spreken), dan wordt er contact opgenomen.

Directeur 
Mirjam Terpstra | 020 – 751 70 11 | mirjam.terpstra@napk.nl

LEES MEER

Senior beleidsmedewerker arbeidszaken 
Lineke Burghout | 020 – 751 70 13 | lineke.burghout@napk.nl

Beleidsmedewerker arbeidszaken
Iris Kensenhuis | 020 – 751 70 19 | iris.kensenhuis@napk.nl

Senior beleidsmedewerker maatschappelijke positionering
Iris Daalder | 020 – 751 70 17 | iris.daalder@napk.nl

Beleidsondersteuner maatschappelijke positionering
Moreen Beentjes | 020 – 751 70 19 | moreen.beentjes@napk.nl  

Communicatiemanager
Marlies Oele | 020 – 751 70 14 | marlies.oele@napk.nl

Officemanager 
Marloes Reus | 020 – 751 70 10 | marloes.reus@napk.nl